Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Informacje

Email PDF
Nauka w Polsce
Serwis Nauka w Polsce ma za zadanie popularyzację polskiej nauki. Można na nim znaleźć wiadomości takie jak: osiągnięcia polskich naukowców, wydarzenia na polskich uczelniach, osiągnięcia studentów, konkursy dla badaczy, staże i stypendia naukowe, wydarzenia w polskiej nauce, kalendarium wydarzeń w nauce, materiały wideo o nauce." />
 • Tytuł doktora honoris causa UZ dla prof. Erica Rogersa
  Prof. Eric Rogers - specjalista w projektowaniu systemów sterowania - otrzymał tytuł doktora honoris causa Uniwersytetu Zielonogórskiego (UZ). To dowód uznania dla jego osiągnięć naukowych, dydaktycznych i współpracy z uczelnią z Zielonej Góry - poinformowała rzeczniczka UZ Ewa Sapeńko.
 • "Bagdad. Miasto pokoju, miasto krwi" - różne oblicza irackiego miasta
  Intelektualny i naukowy motor świata, a przy tym miasto, które imponowało przepięknymi i mądrze zorganizowanymi rozwiązaniami architektonicznymi... Opinię godną starożytnej Aleksandrii czy mitycznej Atlantydy miał ponad tysiąc lat temu Bagdad, dziś kojarzony z chaosem i zamachami.
 • Psycholog: ojciec daje dziecku poczucie bezpieczeństwa; niestety współcześni ojcowie są zbyt zmęczeni (wideo)
  Rolą ojca jest dawanie struktury, czyli wprowadzanie norm, reguł zachowania, pokazywanie świata na zewnątrz. Ojciec daje dziecku przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Niestety współczesny ojciec jest zmęczony i jego relacja z dzieckiem spłyca się, staje się powierzchowna i epizodyczna – mówi PAP psycholog Andrzej Kuśmierczyk.
 •    wyszukiwarka

  Twoja wyszukiwarka

  Reklamy


  It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.