Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Ministerstwo Środowiska


 • Grupa Wyszehradzka wspólnie na temat ochrony środowiska
  Wiceminister środowiska Sławomir Mazurek na zaproszenie strony węgierskiej wziął udział w spotkaniu ministrów środowiska Grupy Wyszehradzkiej wraz z przedstawicielami państw Bułgarii, Chorwacji, Rumunii oraz Słowenii. Podczas spotkania ministrowie omówili wybrane zagadnienia związane z ochroną środowiska, w kontekście współpracy regionalnej w ramach V4.

 • Obniżanie ryzyk inwestycyjnych celem powstania Polskiej Agencji Geologicznej
  Wczoraj w Poznaniu miały miejsce kolejne regionalne konsultacje społeczne projektu Polityki Surowcowej Państwa, który powstał z inicjatywy wiceministra środowiska, Głównego Geologa Kraju, Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Surowcowej Państwa (PSP) prof. Mariusza Oriona Jędryska. Prelegenci dyskutowali o ryzyku, planowaniu inwestycji i bezpieczeństwie jednocześnie szukając wspólnie odpowiednich rozwiązań systemowych.

 • Światowy Dzień na rzecz Zwalczania Pustynnienia – Global Observance w Ekwadorze
  W obradach, które miały miejsce 17.06.2018 r., Polskę reprezentował wiceminister środowiska Sławomir Mazurek.

 • Negocjacje klimatyczne podczas Dialogu Petersberskiego
  Minister środowiska Henryk Kowalczyk wziął udział w IX Petersberskim Dialogu Klimatycznym. Wydarzenie organizowane było przez rząd Niemiec wspólnie z Prezydencją Konferencji Stron COP24, którą obejmie Polska.

 • Przed wakacjami - co warto wiedzieć? Kłopotliwe pamiątki z wakacji
  Jedziesz na wakacje za granicę? Z pewnością zechcesz przywieźć jakaś pamiątkę. Sklepy i targowiska kuszą skórzanymi torebkami, biżuterią z kości słoniowej lub koralowca, kawiorem albo nalewkami z kobrą w butelce. Zobacz, czego lepiej nie kupować, żeby nie narazić się na kłopoty.


wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.