Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Ministerstwo Środowiska


 • Promocja „Czystszej produkcji”
  Dziś w gmachu Ministerstwa Środowiska odbyła się konferencja pt. „Czystsza Produkcja i Gospodarka o Obiegu Zamkniętym” poświęcona zapobieganiu zanieczyszczeniom i nadmiernemu zużyciu zasobów przez polskie firmy, jak też gospodarce o obiegu zamkniętym. W wydarzeniu wziął udział wiceminister środowiska Sławomir Mazurek.

 • W Szczecinie o wzmocnieniu współpracy międzynarodowej w dziedzinie pozyskiwania deficytowych surowców
  Na Uniwersytecie Szczecińskim odbyła się kolejna z serii konferencji konsultacyjnych dotyczących projektu Polityki Surowcowej Państwa (PSP). Przygotowany dokument, którego autorem jest wiceminister środowiska, Główny Geolog Kraju, Pełnomocnik ds. Polityki Surowcowej Państwa prof. Mariusz Orion Jędrysek, ma być przełomowy w dziedzinie polskiej geologii. Tym razem paneliści dyskutowali na temat IV filaru PSP, czyli pozyskiwania deficytowych surowców drogą importu i współpracy międzynarodowej.

 • Minister Środowiska powołał nowego Łowczego Krajowego
  Henryk Kowalczyk, minister środowiska powołał dziś nowego Przewodniczącego Zarządu Głównego Polskiego Związku Łowieckiego. Został nim Piotr Jenoch.

 • Oświadczenie Ministerstwa Środowiska ws. decyzji Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej dot. Puszczy Białowieskiej
  W związku z dzisiejszym wyrokiem Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) w sprawie Puszczy Białowieskiej Ministerstwo Środowiska informuje, że dokument będzie szczegółowo analizowany. Jednak zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Polska dostosuje się do wyroku TSUE.

 • Minister Henryk Kowalczyk na Szczycie Energetycznym
  Bezpieczeństwo energetyczne kraju jest głównym tematem Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego, który odbywa się w Gdańsku. W inauguracji wydarzenia wziął udział Henryk Kowalczyk, minister środowiska.


wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.