Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - Aktualności
Aktualności

 • Służby MSWiA będą dbały o bezpieczeństwo podczas wakacji
  Dziś (22 czerwca br.) Joachim Brudziński, minister spraw wewnętrznych i administracji, wziął udział w naradzie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Krakowie i konferencji poświęconych bezpieczeństwu w czasie wakacji.

 • Nowa siedziba Oddziału Prewencji Policji w Krakowie
  - To zawsze jest duże wydarzenie kiedy przy okazji przekazywania nowego obiektu, jako minister w rządzie premiera Mateusza Morawieckiego, mogę powiedzieć: „Dotrzymaliśmy słowa” – podkreślił szef MSWiA Joachim Brudziński podczas otwarcia nowoczesnego kompleksu budynków Oddziału Prewencji Policji w Krakowie.

 • Komunikat dotyczący burz przechodzących nad Polską
  Nad Polską aktualnie przechodzi front burzowy. Pomiędzy godziną 19 a 22 intensywnych opadów deszczu i gwałtownych porywów wiatru należy spodziewać się na terenie województw: mazowieckiego, opolskiego, łódzkiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego i warmińsko-mazurskiego.

 • Komunikat MSWiA ws. zdarzenia w Świnoujściu
  W związku ze śmiertelnym wypadkiem funkcjonariusza po odprawie kadry Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim, minister Joachim Brudziński podjął decyzję o odwołaniu ze stanowiska lubuskiego komendanta wojewódzkiego Policji inspektora Jarosława Janiaka oraz jego zastępcy podinspektora Piotra Fabijańskiego.

 • Spotkanie w MSWiA podsumowujące ósmą rundę ocen wzajemnych w Polsce
  W piątek (15 czerwca br.) w MSWiA odbyło się spotkanie podsumowujące misję ewaluacyjną w Polsce w ramach ósmej rundy ocen wzajemnych, dotyczącej praktycznego wdrażania i działania europejskich polityk w zakresie zapobiegania przestępstwom przeciwko środowisku i ich zwalczania.

 • Zadbajmy o bezpieczne wakacje naszych dzieci
  Zagrożenia związane z dopalaczami, alkoholem czy korzystaniem z „dzikich kąpielisk” były głównymi tematami poruszanymi podczas festynu „Bądź bezpieczny na wakacjach”. W spotkaniu z dziećmi i młodzieżą z województwa zachodniopomorskiego wziął udział minister Joachim Brudziński.

 • Spotkanie z unijnym komisarzem ds. pomocy humanitarnej i zarządzania kryzysowego
  W poniedziałek (18 czerwca) w MSWiA odbyło się spotkanie wiceminister Renaty Szczęch z Christosem Stylianidesem, komisarzem Unii Europejskiej odpowiedzialnym za pomoc humanitarną i zarządzanie kryzysowe.


wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.