Z pasji do informacji

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji - Aktualności
Aktualności

 • Komunikat MSWiA
  Minister Joachim Brudziński zwrócił się z prośbą do premiera Mateusza Morawieckiego o powołanie Międzyresortowego Zespołu do Spraw Przeciwdziałania Propagowaniu Faszyzmu i Innych Ustrojów Totalitarnych oraz Przestępstwom Inspirowanym Nienawiścią na Tle Różnic Narodowościowych, Etnicznych, Rasowych, Wyznaniowych albo ze względu na Bezwyznaniowość.

 • Szef MSWiA spotkał się ze związkowcami ze służb mundurowych
  Minister Joachim Brudziński spotkał się z przedstawicielami Federacji Związków Zawodowych Służb Mundurowych, reprezentującymi organizacje związkowe policjantów, strażników granicznych, strażaków, funkcjonariuszy i pracowników więziennictwa oraz Krajowej Administracji Skarbowej.

 • Do 19 lutego wydłużony został termin naboru na komisarzy wyborczych
  Do poniedziałku (19 lutego br.) został przedłużony termin, w którym kandydaci na komisarzy wyborczych mogą przesyłać wypełnione kwestionariusze elektroniczne do MSWiA.

 • Narada z wojewodami w MSWiA
  W czwartek (15 lutego br.) szef MSWiA Joachim Brudziński oraz wiceminister Paweł Szefernaker przewodniczyli naradzie z wojewodami.

 • Oficerowie Państwowej Straży Pożarnej na nowych stanowiskach
  Wiceminister Jarosław Zieliński w imieniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji wręczył akty powołania na nowe stanowiska sześciu oficerom Państwowej Straży Pożarnej

 • Wiceminister Jarosław Zieliński: Straż Graniczna jest wysoko ceniona przez naszych partnerów
  - Dziękuję za wspólny czas, współpracę przez ostatnie dwa lata. Polska Straż Graniczna dobrze radziła sobie z różnymi zagrożeniami i podejmowała trudne działania. Należą się za to Państwu i wszystkim funkcjonariuszom wyrazy uznania – powiedział Jarosław Zieliński, sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji, podczas odprawy kadry kierowniczej Straży Granicznej.

 • Zabezpieczenie szczytu klimatycznego priorytetem dla śląskich służb w 2018 r.
  Podczas odprawy, która odbyła się w Szkole Policji w Katowicach, śląscy komendanci wojewódzcy Policji, Państwowej Straży Pożarnej, a także komendant Śląskiego Oddziału Straży Granicznej przedstawili ministrowi Joachimowi Brudzińskiemu efekty działania służb z regionu w 2017 r. Omówili też priorytety na kolejne miesiące pracy.


wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka

Reklamy


It seams that module Activation (mod_jstats_activate) is not installed correctly. Please refer to JoomlaStats extension installation problem page.